Každý konflikt může mít správný konec

Ať už vám
nic neunikne
Facebook YouTube

Základní kurz mediace – Mediace jako způsob řešení konfliktů

Naučte se během pouhých 9 dní vše důležité pro výkon profese mediátora a praxí ověřené mediační techniky. A zároveň se tím připravíte na úspěšné vedení reálných mediačních kauz.

Kurz je akreditovaný MŠMT pod č.j. MŠMT-39682/2020-4-935, ze dne 28.1.2021

Kurz je akreditovaný MPSV pod č.j. MPSV-2021/27574-224/2, ze dne 4.5.2021


Co vám kurz přinese

Po absolvování kurzu:

 • Budete využívat dovednosti, s nimž porozumíte a předejdete konfliktům.
 • Budete umět efektivně řešit konflikty (nejen na pracovišti) tak, aby se neopakovaly.
 • Budete schopni pracovat jako profesionální mediátoři.

Komu je kurz určen

Kur je připraven na míru:

 • Manažerům a vedoucím pracovníkům
 • Advokátům a sociálním pracovníkům
 • Všem, kdo chtějí umět řešit konflikty tak, aby namísto vyhrocení situaci zklidnili a vyčistili

Základní informace

O kurzu mediace

Devítidenní kurz je tematicky rozdělený na 3 stupně (každý po 3 dnech):  absolvovat můžete 1, nebo více stupňů.

Učí jej profesionální mediátoři a lektoři Institutu pro mediaci a pracovní vztahy. Seznámíte se tak s různými mediačními přístupy.

Kurz vás také připraví na samostatné vedení skutečných mediačních kauz.


Co se naučíte

 • Jak spor správně vidět a přistupovat k němu jinak
 • Chápat, proč se lidé chovají, jak se chovají, a pochopit důvody pro jejich jednání
 • Vnímat velmi citlivě vliv jazyka na myšlení a emoce lidí
 • Jak konkrétně postupovat ve všech fázích mediace

Jak dlouho kurz trvá

Tento kurz trvá celkem 3, 6 nebo 9 dní (podle volby počtu stupňů). Každý den obsahuje 4 bloky po 90 minutách, a nakonec cca 15 minut pro shrnutí a vaše dotazy.

Jak se vám kurz přizpůsobí

 • V rámci osnovy vám přizpůsobíme obsah kurzu.
 • Modelové kurzy přizpůsobíme vašemu oboru.
 • Po dohodě skupiny lze přizpůsobit začátek a konec kurzu.
 • Podle vaší potřeby až 3 výukové hodiny (15 min denně) navíc zcela ZDARMA.

Jak vás kurz připraví na roli mediátora

Po absolvování kurzu budete moci samostatně vést skutečné mediační jednání.

Obsah kurzu

Vyberte si sami, kolik dovedností se chcete naučit

1. stupeň

Dozvíte se základní informace o mediaci.

Trvá 3 dny (24 výukových hodin) a obsahuje:

 • Úvod do mediační komunikace
 • Techniky efektivní mediační komunikace
 • Základní zásady mediace
 • Strategie chování lidí v konfliktu
 • Vývoj konfliktu a možnosti mediace v jednotlivých fázích konfliktu
 • Možnosti a styly řešení konfliktu
 • Nácvik základních mediačních dovedností

Absolvovat můžete:

 • Pouze 1. stupeň.
 • Pouze 1. a 2. stupeň.
 • Všechny 3 stupně.

Pokud chcete absolvovat víc stupňů, je nutné je absolvovat všechny do 4 měsíců. Po delší době vám nebude umožněno jít na 2. stupeň. V dalších stupních kurzu budou upřednostňováni účastníci, kteří se přihlásí na všechny 3 stupně kurzu. 

2. stupeň

Naučíte se mediaci a mediační techniky využívat v praxi.

Trvá 3 dny (24 výukových hodin) a obsahuje:

 • Pokročilé mediační techniky
 • Fáze facilitativní mediace
 • Složité situace v mediaci
 • Praktický nácvik modelových mediačních kauz

3. stupeň

Připravíte se na úspěšné vedení skutečných mediačních kauz.

Trvá 3 dny (24 výukových hodin) a obsahuje:

 • Postavení mediátora a mediace v českém právním řádu
 • Upevnění mediačních dovedností
 • Problematický klient

Reference

Reference účastníků kurzu

MUDr. Mgr. Narcisa Vitnerová, Teplice

„Dobře promyšlený a skvěle postavený kurz, v němž bloky teorie, řazené  systémem krok za krokem, jsou bezprostředně následovány praktickým nácvikem probraného kroku v simulovaných podmínkách, které se však co nejvěrněji  blíží opravdové realitě. Závěr druhého stupně  a třetí stupeň obsahují jen celodenní mediační kauzy, v nichž  si každý vyzkouší každý den všechny role pod dohledem lektora. Všechny lektorky, které jsem poznala, Radka Medková, Jitka Morávková, Terezie Mohylová a Dana Mánková, jsou vysoce profesionální, ale přitom milé, příjemné a přímo nabité energií. Zodpovědí každou otázku, i když se opakuje, a podají vždy pomocnou ruku, takže máte pocit absolutního bezpečí. I když byl kurz hodně psychicky náročný, těšila jsem se na každý další den. Po jeho skončení jsem smutná, protože jsem prožila životní Zážitek, který mě za pouhých 9 dní tak obohatil a vybavil do života, jako máloco v mém životě. Velké díky, mám opravdu na co vzpomínat. „
 

JUDr. Klára Obrová, advokátka, Praha

„Do kurzu Výcvik mediace (9 dní) Radky Medkové jsem se přihlásila proto, abych získala základní znalosti o mediaci a upřímně řečeno, byla jsem, vzhledem ke svým častým předchozím negativním zkušenostem z jiných kurzů či přednášek, na začátku poměrně skeptická. Radčin kurz mě ale uchvátil od prvního dne. Byla to smršť teorie a praktických příkladů, na které okamžitě navazovala naše praxe. Než jsem na kurz šla, vůbec jsem si nedokázala představit, jak je mediace náročný a komplexní proces. Po prvních dnech kurzu jsem nevěřila, že bych něco tak složitého někdy mohla zvládnout. Ale díky Radce a jejím dalším skvělým lektorkám jsem po 9 denním výcviku odcházela nejen plná teorie a se seznamem knih, které si musím přečíst, ale taky s přesvědčením, že mediace je to pravé pro můj další profesní život. Doufám, že se s Radkou a s jejími lektorkami ještě někdy setkám, celý kurz byl skvělý zážitek a ukázal mi úplně jiný pohled na způsoby řešení konfliktů.“ (duben 2019)

Mgr. Monika Hlaváčová, advokátka, Brno

„Ve svém profesním životě advokáta jsem absolvovala mnoho školení a setkala se s řadou lektorů. Některé kurzy byly povedené a přínosné, některé méně. Kurz Radky a Dany byl ale od počátku úplně jiný, naprosto jedinečný. Hloubka předávaných informací, jejich použitelnost v praxi, nadšení lektorek pro věc, jejich ochota podělit se o roky sbírané zkušenosti, jejich trpělivost a v neposlední řadě možnost strávit 9 dní s výbornými lidmi, to vše udělalo z tohoto kurzu, na který jsem se přihlásila bez jakýchkoliv očekávání, nejlepší kurz, kterého jsem kdy měla možnost se zúčastnit. Závěrem zopakuji to, co jsem řekla na samotném kurz u při jeho finálním hodnocení – přišla jsem na kurz jako někdo a odcházím z něj jako někdo jiný. Někdo, kdo má nyní jiný pohled na chování a jednání lidí, někdo, kdo dnes jinak přistupuje ke konfliktu a k řešení problému, někdo, komu se obohatil a v určitých ohledech i zjednodušil život. Za to všechno děkuji!“ (červen 2018)

Mgr. Jitka Morávková, právnička a zapsaná mediátorka

„Radka je úžasný člověk s absolutním osobním nasazením pro věc. A to jak pro výcvik, tak pro mediaci. Výcvik mi ukázal, co je podstatou mediace. Přiblížil mi tento obor ve smyslu toho, co by měl mediátor mít, co by se měl mediátor naučit a umět, aby byl kvalitním mediátorem. Přesvědčil mě, že to je to, co chci dělat, čemu se chci věnovat. A že mediátorství má obrovský smysl a význam. Prospěšná a obohacující byla i zkušenost s paní PhDr. Danou Rabiňákovou, která část výcviku také vedla a ukázala další styl a způsob, jak lze mediaci praktikovat. Celý šestidenní výcvik byl náročný, přínosný, inspirativní. Každému kdo chce vědět o čem mediace je, kdo se chce tomuto oboru věnovat, doporučuju účast na výcviku u Radky. Do toho!“

Mgr. Hana Sobotková, koučka a zapsaná mediátorka

„Mediační výcvik u Radky můžu vřele doporučit. Dozvíte se vše, co potřebujete pro mediační praxi i pro zkoušky mediátora. Radka je špičková mediátorka, ale je i vynikající pedagog. Naučí mediovat každého, to co je podstatné, vám trpělivě opakuje tolikrát, že vám to nakonec přejde do krve. A navíc se ani minutu nenudíte a cítíte se příjemně. A k tomu všemu je Radka prostě skvělý člověk, na nic si nehraje, je naprosto otevřená a vstřícná.“

PhDr. Erich Stündl, Firma: Městský úřad Svitavy, koordinátor prevence kriminality:

„Vzdělávací akce JUDr. Radky Medkové jsem měl možnost sledovat nejen jako účastník několika kurzů, ale současně jako zástupce zadavatele vícedenní vzdělávací akce pro tři desítky účastníků. Vzdělávací styl je na vysoké odborné úrovni, podpořený řadou velmi efektivních vzdělávacích metod směřujících k teoretické znalosti i praktické dovednosti v předmětné problematice (práva, mediace nebo facilitace).

Pro moji vlastní praxi byla inspirativní řada technik a postupů směřujících k aktivizaci účastníků, udržení jejich pozornosti nebo hlubšího propojení problematiky práva s oblastí pomáhání.“

Mgr. Eva Maršová, Pfizer ČR, obchodník:

„Rozhodla jsem se projít mediačním výcvikem v rámci svého osobního a profesního rozvoje a především z důvodu vlastního přesvědčení, že je to ta nejlepší cesta, jakou by se měl člověk dát, když potřebuje řešit spor, ať už jde o nedorozumění či závažný konflikt.

Proč jsem si vybrala právě Radku? Vedla mne k tomu vlastní zkušenost z minulosti, kdy jsem měla možnost projít s ní výcvikem v rámci firemního vzdělávání a instinkt, který v ní cítil profesionalitu i praktickou dovednost. A ten mne nezklamal. Těch několik dní intenzivní teorie i praxe nejen posílilo mé přesvědčení, ale především jsem získala jasnou představu o procesu mediace, jeho struktuře, jeho přednostech i nástrahách a prožila nezapomenutelný zážitek v úzkém kruhu zajímavých lidí, pro něž je právě mediace pojítkem.

Pokud nechcete jen sedět, poslouchat a teoretizovat, ale chcete si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být mediátorem, pak je to ta správná cesta. Ještě jednou moc děkuji.“

Mgr. Marie Švehlová, NONSTOP Reality, právník:

„Kurz mediace a mediační techniky určitě doporučuji všem! Já osobně jsem se naučila hodně o mezilidské komunikaci, o tom, jak rozumět projevům druhého člověka a o tom, že najít společně řešení problému je často nejlepší cesta, jak žít spokojeně dál.

Kromě osobního přístupu Radky velice oceňuji její odborné znalosti, praktické návody a rady, kterými nás zahrnovala po celou dobu kurzu, nadšenost pro její práci, příjemné vystupování a otevřenost.

Dozvěděla jsem se vše potřebné o mediaci i o vedení mediačního jednání a jsem přesvědčená, že kurz, který Radka poskytuje, je jedinečnou přípravou pro činnost mediátora.“

Mgr. Gabriela Pavlíková, Amalthea Pardubice:

„Radka je nadšená mediátorka, která své zkušenosti umí předat poctivě, s vtipem a lehkostí. Její nasazení pro šíření mediace je nakažlivé, na svých kurzech se nebojí jít se svojí kůží na trh.“

Bc. Martina Janatková, DiS., , zástupce ředitele, Sociální služby města Jičína

Na podzim 2019 jsem absolvovala výcvik v mediací u IMPV. Ráda bych napsala s odstupem času reference k tomuto výcviku. Výcvik samotný byl naprosto báječný. Vyhovovalo mi střídání lektorek a ukázka různých přístupů. Líbilo se mi zapojení všech účastníků, výcvik probíhal velmi interaktivně, žádná nudná teorie. Přestože pracuji s lidmi a jsem lektorem ve zdravotní a sociální oblasti, dozvěděla jsem se mnoho nových informací, které nyní využívám ve své praxi. Děkuji celému týmu lektorek. Jsem ráda, že jsem mohla výcvik absolvovat. Vřele IMPV doporučuji v případě, že je pro Vás prioritou kvalita a profesionální přístup a také to, že jste po celou dobu výcviku aktivní i vy jako účastníci vzdělávání.
 
Ing. Pavlína Ševčíková, Ostrava
„Kurz byl pro mne velkou inspiraci pro moji novou zivotni drahu a zaroven velkou motivaci. Co bylo pro me velmi dulezite, poznavani sama sebe, svych schopnosti, zapomenutych zkusenosti a znalosti v oblasti komunikace s lidmi. Diky vsem lektorkam jsem si uvedomovala, jak komunikuji, jak prozivam emoce, jak me delaji nebo nedelaji dobre, protoze kazda svym osobitym a prirozenym zpusobem jste nas “ucily” najit svuj zpusob vedeni mediace. Ja poprve zazila na kurzu pocit spoluprace bez soutezeni a hodnoceni “vykonů” jednotlivych lidi.Diky tomu jsem vystoupila ze sve komfortni zony daleko rychleji, prestala se bat, ze udelam chybu a zacala si to uzivat. Vyrok “delejte chyby” mne velmi uvolnil a osvobodil (asi jsem ho slysela poprve v zivote????).
A vy jako lektorky jste uzasna skupinka tří zen, ktere se skvele doplňují a znazorňují pro me oheň,vodu,vzduch. Jedna velmi emotivni, živá, ohniva, prozivajici vse naplno, druha klidna voda bez emocí s racionalnim pristupem a treti zena- rovnovaha mezi temi dvěmi, chvilku emoce, chvilku klid, chvilku informace.????Úžasna kombinace a jelikoz celý zivot hledam rovnovahu mezi vsim, co delam a prozivam, tak rovnovazna poloha se me velmi libila????a jsem rada, ze jsem zakusila vsechny.
Nyni šiřím podvedomi o mediaci dal,lide to opravdu neznaji, jsou prijemne prekvapeni, hledam prostory, webstranky, vizitky a smele do toho.
Od Radky hláška “svet vas potrebuje” me velmi nakopla.Jsem vzdy ráda u neceho noveho a malo znameho a rada pomaham prokopavat cesticky pri necem smysluplnem a mediace teda FAKT JE!!
Vsechny uzasne zeny zdravim a preji krasne dny????????
Pavlina“
 
Ing. Jan Kalíšek, traťový komisař Autoklubu ČR pro disciplíny autokros a ravlkros + pracovník styku se zákazníky spol. Ahold – Albert
„U zapsané mediátorky Radky Medkové jsem absolvoval 6 denní kurz zaměřený na základy mediace a mediační techniky. Obsah kurzu byl jak teoretický, tak i praktický. Dozvěděl jsem se tam potřebné informace z práva, psychologie i samotného provázení stran při mediaci. Teoretické poznatky se vždy procvičily v praktických cvičeních. Tím si je každý lépe zapamatoval a uvědomil si, jak to či ono používat v praxi. V posledních dnech kurzu se pak nacvičovaly jednotlivé celé mediace.
Kurz se mi velmi líbil. Poznatky z něj se dají poměrně často využít nejen při mediaci, ale i v běžném osobním i pracovním životě. Dnes mohu říci, že kurz ve mě probudil velký zájem o mediaci jako takovou a rád bych si během roku 2019 udělal mediátorské zkoušky na Ministerstvu spravedlnosti.
Velmi kladně také hodnotím vlídný a přátelský přístup lektorky. Nejen já, ale i ostatní kurzisté měli z Radky pocit, že se pro nás snažila doslova rozkrájet, jen aby nám byla schopná předat co nejvíce svých znalostí a praktických dovedností. Kurzy u Radky mohu jen a jen doporučit!“
 

Ing. Libor Smital, jednatel Comsell.CZ s.r.o.

„Pracuji v oblasti procesního poradenství (výroba, nákup, logistika, plánování), zejména u průmyslových firem. Kurz mediace jsem si vybral proto, protože téměř ve sto procentech nelze aplikovat inženýry a manažery tolik oblíbené „tvrdé nástroje“ pro zlepšení procesů, pokud je ve firmě „blbá nálada“. A za blbou náladou opět v převážné většině stojí roky neřešené rozepře, konflikty a domněnky.

Radkou vedený kurz mi umožnil podívat se na zdánlivě běžné situace jiným pohledem (a ano, bolelo to) a to zejména díky praktickým cvičením. Obohacující pro mne osobně bylo i setkání lidí z oblastí, které byly pro mě docela neznámé – sociální sféra, právníci… Navíc se budete na kurzech bavit, zaručeně neusnete!

Doporučil bych všem manažerům projít takovým kurzem a potom jakékoliv poznatky načerpané v kurzu aplikovat od prvního dne po kurzu v zaměstnání.

Vyzkoušel jsem, funguje to, jděte do toho, materiálu pro realizaci nabytých zkušeností máte kolem sebe přehršle!“

Mgr. Terezie Nekardová, korporátní právník, zapsaná mediátorka:

„Děkuji Radce za skvělý výcvik mediace a čas, který nám věnovala. Radka je člověk na svém místě, který nejenže dokáže skvěle teoreticky vybavit a poskytnout všechny potřebné podklady a informace, ale hlavně je neuvěřitelně motivující a ve své práci opravdová! Díky za to všechno ještě jednou.“

Mgr. Iva Pikalová, advokátka, zapsaná medátorka:

„Kurz mediace u Radky Medkové byl pro mě obrovským přínosem. Ocenila jsem hlavně praktický přístup k náplni kurzu, kdy po zvládnutí nezbytné teorie si každý účastník mohl vyzkoušet a zažít roli mediátora na vlastní kůži.

Kurz bych doporučila i těm, kteří o profesi mediátora neuvažují, protože komunikační techniky, které se zde naučíte, lze uplatnit v jakékoliv profesi, kde jednáte s lidmi, ať už to jsou vaši podřízení, nadřízení či klienti.“

Mgr. Georgios Tucoglidis, Pujcovnapravniku.cz, majitel:

„Mediační výcvik u Radky Medkové jsem absolvoval začátkem roku 2015. Během tohoto roku jsem pak absolvoval i další kurzy a výcviky v mimosoudních metodách řešení sporů, a to pod vedením nejednoho odborníka.

Dnes mohu s klidným svědomím prohlásit, že výcvik u Radky byl o několik kategorií lepší než všechny ostatní. Bylo to především tím, že Radka je nejen profesionál, který ví, o čem mluví a dokáže předat teoretické znalosti s takovým zápalem a nadšením, že je to až nakažlivé. A to je jen začátek.

Na modelových situacích nám pak ukázala, jak teorii uplatnit v praxi a se vším nám trpělivě pomáhala. Těžko se to popisuje, musí se to zažít. Myslím, že tento kurz by měl absolvovat každý (nejen ten, co se mediaci chce věnovat aktivně), protože to, co se zde naučí, uplatní v každodenním životě.“

Mgr. Martina Mazancová, Probační a mediační služba, vedení střediska Klatovy:

„Milá Radko, do výcviku k Tobě jsem šla z toho důvodu, že jsem měla možnost v rámci vzdělávání naší organizace poznat, jakým způsobem pracuješ, což mě oslovilo. Proto jsem chtěla konkrétně od Tebe výcvik absolvovat a tím se ve své práci probačního úředníka profesně zdokonalit.

Mediační výcvik u Tebe vnímám jako velmi prospěšný nejen díky tomu, že jsi mi předala své zkušenosti a naučila mě, jak se má mediace realizovat, ale díky mediačnímu výcviku se mi mnohem lépe jedná se všemi lidmi, se kterými jednat potřebuji. Takže jej vnímám i komunikačně velmi prospěšný. Nejvíc asi oceňuji to, že jsem se přestala úplně bát realizovat mediace.

Myslím si, že mediační výcvik má smysl jak pro profesní, tak i pro osobní růst.“

Cena kurzu

Cena kurzu

Stupně na sebe navazují, NELZE se hlásit rovnou na 2. nebo na 3. stupeň.

Snížená cena na více stupňů platí pouze v případě jednorázové úhrady. 

Pokud chcete absolvovat víc stupňů, je nutné je absolvovat všechny do 4 měsíců. Každý kurz má svůj 1., 2. a 3. stupeň. Pokud si vyberete 2. a/nebo 3. stupeň z jiného kurzu, dostanou přednost účastníci, kteří chtějí tento kurz absolvovat celý. 

Stupeň kurzu Délka výuky Cena 
1. stupeň 3 dny (24 hodin)

10 000 Kč 

(12 100 Kč s DPH)

2. stupeň 3 dny (24 hodin)

9 500 Kč 

(11 495 Kč s DPH)

1. a 2. stupeň 6 dní (48 hodin)

19 500 18 000

(21 780 Kč vč DPH)

 

2. a 3. stupeň 6 dní (48 hodin)

17 500 Kč 

(21 175 Kč vč DPH)

1., 2. a 3 stupeň 9 dní (72 hodin)

 25 500 Kč 

(cena je konečná, 9denní kurz je osvobozen od platby DPH podle § 57 zák. č. 235/2004 Sb.)

Kurz mimo Prahu  (pouze 9denní)

9 dní (72 hodin)

30 800 Kč

(cena je konečná, 9denní kurz je osvobozen od platby DPH podle § 57 zák. č. 235/2004 Sb.)

     

 

GARANCE SPOKOJENOSTI

Pokud po prvním dnu zjistíte, že mediace není to, co hledáte, vrátím vám celou uhrazenou částku.

Storno

Výše storna, zrušíte-li svou účast před zahájením stupně kurzu:

 • 21 kalendářních dní: 0 Kč (po odečtení nevratné částky)
 • 20 -10 dní: 50 % z ceny kurzu (po odečtení nevratné částky)
 • 9 a méně dní: 100 % z ceny kurzu

TIP: Nemůžete-li se zúčastnit, na kurz můžete vyslat náhradníka.

Jak uhradit cenu kurzu

 1. Po přihlášení dostanete do e-mailu fakturu na částku 2 500 Kč + DPH. Tato částka je nevratná.
 2. Po zaplacení faktury máte závazně rezervováno místo.
 3. Dva měsíce před zahájením kurzu dostanete e-mailem zálohovou fakturu na doplatek kurzovného. Pokud fakturu neuhradíte v termínu splatnosti, vaše místo získá další zájemce.
 4. Fakturu – daňový doklad obdržíte během prvního dne výcviku.

Místo a termíny výuky

Místo a termíny výuky

Praha

Kmochova 10, Praha 5

Čas konání: 9.00 – 16.45 hod.

KURZ A:    1. stupeň 17.5.-19.5.2021, 2. stupeň 31.5.-2.6.2021, 3. stupeň 23.6.-25.6.2021 –  (můžete si vybrat jen 1. stupeň nebo 1. a 2. stupeň nebo všechny 3 stupně) – V tomto kurzu nelze samostatně absolvovat 3. stupeň) –  obsazeno (lze se hlásit jako náhradník)

KURZ VÍK:   1. stupeň 28.-30.5.2021, 2. stupeň 11.6.-13.6.2021, 3. stupeň 26.6.-28.6.2021 –  (můžete si vybrat jen 1. stupeň nebo 1. a 2. stupeň nebo všechny 3 stupně. V tomto kurzu nelze samostatně absolvovat 3. stupeň) –  1 volné místo 

KURZ D:    1. stupeň 7.-9.7.2021,  2. stupeň 21.-23.7.2021, 3. stupeň 4.8.-6.8.2021 –  (můžete si vybrat jen 1. stupeň nebo 1. a 2. stupeň nebo všechny 3 stupně) – V tomto kurzu nelze samostatně absolvovat 3. stupeň) – obsazeno, lze se hlásit jako náhradník

KURZ E:   1. stupeň 30.7.-1.8.2021, 2. stupeň 13.8.-15.8.2021, 3. stupeň 27.8.-29.8.2021 –  (můžete si vybrat jen 1. stupeň nebo 1. a 2. stupeň nebo všechny 3 stupně. V tomto kurzu nelze samostatně absolvovat 3. stupeň) – 3 volná místa

Termíny dalších kurzů na léto a podzim 2021 budou vypsány v průběhu května.

 

OSTRAVA

9denní kurz (nelze se hlásit jen na část kurzu; cena 30 800 Kč)

V roce 2021 se pravděpodobně kurz v Ostravě konat nebude.

Chci absolvovat kurz

› Získejte jako první upozornění na nové články v našem blogu

Chci upozornit

Rady, tipy a informace k řešení konfliktů a vztahů na pracovišti

Všechny články

© Institut pro mediaci a pracovní vztahy s.r.o.
ochrana osobních údajů | obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Upozornění na nové články v blogu

...ať už vám žádný tip a rada neunikne.


Beru na vědomí, že odesláním žádosti o zařazení do seznamu příjemců newsletteru dávám výslovný souhlas ke zpracování mých osobních údajů – e-mailové adresy. Tento souhlas uděluji do doby jeho odvolání (tj. na dobu neurčitou). Jsem srozuměn/a s tím, že se mohu kdykoli odhlásit ze seznamu příjemců newsletteru zasílaného společností Institut pro mediaci a pracovní vztahy s.r.o., IČ: 06771173. Odhlášení provedu kliknutím na tlačítko „odhlásit odběr“, které je uvedeno v zápatí každého e-mailu obsahujícího novinky.